Od kilku lat prowadzę samodzielnie lub we współpracy z innymi specjalistami różnego rodzaju szkolenia dla terapeutów, nauczycieli i rodziców, głównie z zakresu integracji sensorycznej, jak również fizjoterapii.

Jeśli wasza placówka lub firma jest zainteresowana przeprowadzeniem szkolenia lub warsztatów zachęcam do współpracy i kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Prowadzone szkolenia i warsztaty:

Warsztat „Zaburzenia integracji sensorycznej u dzieci do 1 r.ż.” podczas Konferencji – Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w wieku 0-3 (4-5.11.2016 Łódź)

Warsztat „Terapia ręki jako element doskonalący koordynację wzrokowo-ruchową” podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej – Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w wieku 1-4 (1-2.12.2017 Łódź)

Warsztat „Wzrok, słuch, węch, smak – niedocenione, a jakże ważne. Integralna praca zmysłów” podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w wieku 2-6 (9-10.11.2018 Łódź)

Szkolenie „Terapia ręki jako element pracy z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi oraz problemami szkolnymi” (Neurosensorek, październik 2018, Łódź)

Warsztat „Terapia ręki” dla nauczycieli kilku toruńskich przedszkoli i szkół podstawowych

Warsztat „Zaburzenia procesów integracji sensorycznej” dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

Polecam gorąco szkolenie z terapii ręki u Pani Kamili Wiśniewskiej jako bardzo nowatorskie. Jeśli zależy wam na szkoleniu na którym dostaniecie mega porcję praktycznej i użytecznej wiedzy do pracy z waszym małym pacjentem to to szkolenie jest dla was.

Ewelina Retelewska, uczestniczka szkolenia ” Terapia ręki jako element pracy z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi oraz problemami szkolnymi”, Łódź 2018

Szkolenie z terapii ręki, które odbyło się w Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci Neurosensorek w Łodzi, a które  prowadziły Kamila Wiśniewska i Karolina Mazurkowska oceniam bardzo wysoko. Pani Kamilka w cudowny i klarowny sposób wprowadza uczestników w arkana Terapii Ręki oraz odsłania tajemnice zaburzeń małej motoryki i nie tylko. Doprawdy ciężko jest zakończyć zajęcia i nie wynieść z nich wiedzy i umiejętności nabytych … no chyba, że się nie uważa, a to musi być trudne, gdyż Pani Kamila prowadzi zajęcia tak ciekawie, angażując każdego uczestnika do działania, tłumacząc trudne tematy, działa na skojarzeniach, metaforach, których ciężko nie zapamiętać, pobudza myślenie i kreatywność. Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność poznać terapeutę z Sercem i Pasją do swojej pracy, ale przede wszystkim do dzieci. Dziękuję i prawdopodobnie do zobaczenia na kolejnych szkoleniach. Polecam gorąco to szkolenie wszystkim, a dowiecie się więcej o sobie, swoich bliskich oraz podopiecznych.

Aleksandra Wojciechowska, uczestniczka szkolenia ” Terapia ręki jako element pracy z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi oraz problemami szkolnymi”, Łódź 2018